Hlavní nabídka

Home GRANT OU - DIVADLO FÓRUM

GRANT OU - DIVADLO FÓRUM JAKO NÁSTROJ REFLEXE ŽÁKŮ

 

14. 5. 2021 / 9.30 – 11.30 /Online, v prostředí ZOOM

Fany

Program divadla fórum pro studenty středních škol.

Bavíte se rádi? Máte rádi legraci? Udělali jste si někdy z někoho srandu? Nebo někdo z Vás? Třeba Vaše nejlepší kamarádka? Stanete se součástí příběhu, ve kterém se objeví skupinka kamarádů, kteří si skrz sociální sítě dělají legraci z jedné z nich. Hlavní hrdinka Fany zjistí, že není kamarádství jako kamarádství. Ocitne se v situaci, kdy se jí kamarádi posmívají za zády, což vyvrcholí na narozeninové oslavě Danyho.

Díky divadlu fórum dostanete skvělou příležitost proniknou do příběhu hlavní hrdinky a budete mít možnost vstoupit do postav a podílet se na řešení situace.

Připravili studenti Pedagogické fakulty oboru Sociální pedagogika pod vedením PhDr. Hany Cisovské, Ph.D.

 

Informace GDPR